About Us

RandRilu Salong is guided by the beatiful words of the famous author Maya Agelou:

 

" I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

 

For Us it means, that we want to take pride in offering our cilents a memorable salon experience with very good service and a happy staff in addition to high quality standards.

OUR VALUES:

  • LOYALTY

      , Be Present 'to always be the best version of yourself. Discreet and reliable. Notice others, which provides reassurance to other team members and our                     customers.

  • HAPPINESS

        Enjoy your work and feel joy and pride in it. Shine and let others shine. Be open-minded, smile, hug and make compliments, offering recognition.

  • PROFESSIONALISM

        Be aware of what is going on in your line of work, be curious, be interested and inform other team members. Contribute to self-education and share knowledge          with others. Be able to listen to customers, share suggestions and tips. To be punctual, conscientious, responsible and to maintain a good and friendly                      atmosphere in the salon, as well as general maintenance, in addition to that of your personal workplace.

In our work we use products by KEVIN.MURPHY , whose COLOR.ME hair colors are environmentally friendly, are not tested on animals and are based on as many naturally derived ingredients as possible, including honey, pomegranate and shea butter. The Styling products are also environmentally friendly and do not contain sulphates and parabens.

And meet our Viimsi salon staff!

Juuksur Stilist Raimo Suviste

RAIMO SUVISTE

Senior Stylist

Saage tuttavaks, tema on Raimo, Randrilu salongi teine südame pool.

 

Raimo on töötanud juuksurina aastast 1997, selle pika staaži jooksul on Raimo käinud mitmetel ägedatel juukseshowdel, moeshowdel, juuksuri võistlustel (kus on esikohtigi saavutatud) ja tagalavadel. Eredamalt on meeles näiteks Guinessirekordi üritus Madridis, kus oli kõige rohkem erirahvusest modelle ja kõige pikem moeshow läbi aegade. Ristoga koos sai loodud Randrilu salong, veel on koos üles astutud näiteks ilumessil, kus pidi tegema fantaasiasoenguid pesumodellidele, ilumessi raames aastal 2002 osales veel Raimo võistlusel koos jumestaja Meelis Kirkiga, kus saavutati jällegist esikoht, kus teemaks oli “20’date aastate moeikoon ajakirjakaanel”. Loomulikult on Raimo ka alati paljudel Tallinna moeüritustel ERKI moeshow, Tallinn fashion week jne, modellidele kauneid soenguid loomas.

Raimo armastab enim juuksuritöö juures filigraanseid ülespandud soenguid teha kui ka täpseid juukselõikusi teostada.

 

Raimo juurde peaksid pöörduma kõik inimesed, kellele meeldiksid ja sobiksid silmapaistvad värvid, lõikused kui ka soengud.

 

Vabal ajal võib Raimot leida rattaga sõitmast, aiandusega tegelemast või reisimast

 

Lemmik värv: KOLLANE JA LILLA

 

Raimo:” Inimestes hindan enim inimest ennast, st. nendest peegelduvat heatahtlikkust, südamlikkust, siirust ja austust teise inimese vastu!”

 

Mulle meeldib RandRilus töötada, kuna äge on teha enda asja :)

 

Meie kliendid on nagu meie isegi, rõõmsad, lõbusad ja alati saab nalja. Nendele meeldib samuti glamuur ja jälgida ja kaasa elada meie tegevustele.

#madebyrandriluraimo

Koolitaja Juuksur Stilist Jumestaja Risto Pillaroo

RISTO PILLAROO

Educator  / Senior Stylist / Makeup Artist

Saage tuttavaks, tema on Risto, RandRilu salongi üks südame pool.

Risto on töötanud juuksurina aastast 2005, sellest ajast tänapäevani on Ristol ette lugeda mitmeid suuri saavutusi k.a RandRilu salongi loomine ja Kevin Murphy Eesti koolitajaks olemine. Risto on osalenud kahel korral Hairfusion showl, Kevin Murphy “Future.Love” showl Prahas ja Soomes, Eestis lööb Risto kaasa alati Tallinn Fashion weekidel, disainiöö raames toimuvate showde tagalavadel kui ka ERKI moeshowl, luues juuksekunsti.

Risto armastab juuksuriks olemise juures enim terviku loomist nii värvi kui lõikuse näol, eriti kui teinekord inimesel endal ei olegi kohe kindlat visiooni siis selle väljaselgitamise protsess pakub Ristole palju rõõmu.

Risto poole peaksid pöörduma kõik inimesed, kellele meeldib personaalne lähenemine juuste näol ja eriti huvitavate ja teistsuguste värvilahenduste näol.

Kuna Risto on äärmiselt töökas ja hingega asja juures siis seda natukest vaba aega mis tal töö ja koolitamiste kõrvalt alles jääb kasutab ta hea meelega jalutuskäikudeks ja eks peab tõdema, et ka vabast ajast Risto teeb siiski tööd ja ettevalmistusi, ikka paremate tulemuste ja uute trendide järgimise ja loomise nimel

Lemmik värv: MUST JA TÜRKIISSININE

Risto: “Minule meeldib RandRilus töötada kuna siia on sattunud sellised ühtemoodi mõtlevad ja toredad inimesed, kes on inspireerivad ja kellega saab koos luua ilu ja korraldada toredaid üritusi. Ja muidugi meie toredad kliendid kindlasti üks põhjus”

Meie inimesed on klienditeadlikud, tähelepanelikud, väga armsad meile ja mõnega on juba pikk ajalugu ja taasnägemise rõõm alati suur!

#madebyrandriluristo

Juuksur Triin Kõrgmaa

TRIIN KÕRGMAA

Hairstylist

Saage tuttavaks, tema on Triin.

Triin on töötanud RandRilu salongis 5 aastat. Triin lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetika kooli juuksuri eriala ning juuksuriks saamine on olnud Triinu unistus juba lapsepõlvest. Pange tähele, unistused täituvad!

Triin armastab juuksuritöö juures kõige rohkem värvimistöid, lihtsamad värvimised, eritehnikad ja üle- üldse kõiksugu värvimised millest saab ägedaid tulemusi voolida, seega kõik kes ootavad enda juustesse tagasihoidlikumaid tulemusi või julgemaid värve/toone on Triinu juurde väga oodatud.

Vabal ajal leiab Triinu tennisetrennist, SUP-i lauaga veemõnusid nautimast või oma koduaiast lillede (silmailu) eest hoolitsemast.

Triin hindab inimestes enim ausust ja positiivsust, õnneks Triin ise kiirgab samu omadusi 100% kui mitte rohkemgi veel

Lemmik värv: VALGE JA TUMESININE

Triin:”Minule meeldib RandRilus töötada kuna kolleegid on väga toredad ja meil on palju toredaid projekte ja üritusi milles saab kaasa lüüa

Minu jaoks on RandRilu salongi kliendid avatud ja sõbralikud!

#madebyrandrilutriin

Juuksur Karolin Roosipuu

KAROLIN ROOSIPUU

Hairstylist

Saage tuttavaks, tema on Karolin RandRilu Viimsi salongi juhataja.

Karolin on töötanud juuksurina RandRilu salongis tublid 3,5 aastat. Karolinile meeldib juuksuri töö juures enim see, et see on loominguline tegevus ja nagu ta ise ütleb, ta on “team player” ehk väga meeldib meeskond ja meeskonnatöö!

Eriti armastab karolin blonde päid kaunistada erinevate värvi- ja tooninüanssidega ning täpsed meestööd on meelepärased.

Seega, kõik kes tunnevad, et just see on see mida sinu pea ja juuksed ihkavad siis Karolin on õige inimene.

Vabal ajal veedab Karolin enamasti looduses discgolfi radadel ja seda pea iga päev teiseks toredaks hobiks on tal motokross

Karolin:” Mina hindan inimestes enim ausust ja kokkulepetest kinnipidamist”!

Lemmik värv: MUST JA TUMELILLA

Minule meeldib RandRilus töötada kuna siin ma saan oma aega hästi planeerida, märksõna on kindlasti paindlikkus ja esialgu ka selle tõttu kuna asukoht on soodne, kodu lähedal, nüüd on aga salong saanudki minu teiseks koduks

Meie salongi klientuur on avatud meelega ja jutuga. Minu teine perekond.

#madebyrandrilukarolin

Juuksur Kärt Pihlak

KÄRT PIHLAK

Hairstylist

Saage tuttavaks, tema on Kärt.

Kärt on töötanud juuksurina tublid 32 aastat, mille jooksul on ta ennast koguaeg kursis hoidnud kaasaegsete trendidega.

Kärdile meeldib juuksuri töö juures kõige rohkem erinevate inimestega suhtlemine ja igasugused erinevad erialased väljakutsed.

Kärdi juurde võiksid pöörduda inimesed, kes soovivad endale kauneid soenguid, nii lihtsamaid kui uhkemaid üles pandud soenguid või ägedaid värvitöid. Nagu Kärt ise ütleb:” See on loovam”.

Vabal ajal võib Kärti leida pilatest tegemast, koeraga jalutamast, savi voolimast või head kirjandust lugemas

Kärt:” Mina hindan inimestes kõige enam ausust, siirust ja abivalmidust”!

Lemmik värv: KORALLROOSA JA FUKSIAROOSA

Minule meeldib Randrilu salongis töötada kuna siin on noored ja arenevad inimesed, tunnen end kohe nooremana. Inimesed, kes tahavad koguaeg ajaga kaasas käia, see pakub mulle suurt elamust, edasiminek mulle meeldib.

Meie salongi kliendid on kõik väga rõõmsad, toredad, avatud ja lähevad uuendustega kaasa.

#madebyrandrilukärt