About Us

RandRilu Salong is guided by the beatiful words of the famous author Maya Agelou:

 

" I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

 

For Us it means, that we want to take pride in offering our cilents a memorable salon experience with very good service and a happy staff in addition to high quality standards.

OUR VALUES:

  • LOYALTY

      , Be Present 'to always be the best version of yourself. Discreet and reliable. Notice others, which provides reassurance to other team members and our                     customers.

  • HAPPINESS

        Enjoy your work and feel joy and pride in it. Shine and let others shine. Be open-minded, smile, hug and make compliments, offering recognition.

  • PROFESSIONALISM

        Be aware of what is going on in your line of work, be curious, be interested and inform other team members. Contribute to self-education and share knowledge          with others. Be able to listen to customers, share suggestions and tips. To be punctual, conscientious, responsible and to maintain a good and friendly                      atmosphere in the salon, as well as general maintenance, in addition to that of your personal workplace.

In our work we use products by KEVIN.MURPHY , whose COLOR.ME hair colors are environmentally friendly, are not tested on animals and are based on as many naturally derived ingredients as possible, including honey, pomegranate and shea butter. The Styling products are also environmentally friendly and do not contain sulphates and parabens.

And meet our salon staff!

RAIMO SUVISTE

Senior Stylist

Juuksur Stilist Raimo Suviste

*

RISTO PILLAROO

Educator / Senior Stylist / Makeup Artist

Koolitaja Juuksur Stilist Jumestaja Risto Pillaroo

*

ARGO ROHTLA

Hairstylist / Makeup Artist / Nail Tech.

Juuksur Jumestaja Argo Rohtla

*

JANETTE ISKÜL

Hairstylist

Noor Juuksur Janette Iskül

Saage tuttavaks, tema on Janette RandRilu Tallinna salongi juhataja.

Janettel on koolilõpust möödas pea poolteist aastat ja praktika ajaga kokku on ta töötanud RandRilu salongis kohe 2 aastat. Juuksuri amet köitis teda juba teismelisena aga oskusi läks ta omandama hoopis aastaid hiljem.

Eriti kirglikult suhtub Janette juuksuritöös meestelõikustesse ja kõikidesse helestus töödesse (balayage, highlights ja igasugused eritehnikad in general) seega kõik selliste lõikuste ja vävide austajad on väga oodatud tema juurde!

Vabal ajal meeldib Janettele tegeleda muusikaga, eriti laulmise ja klaverimänguga.

Janette:”Inimestes hindan enim ausust ja eriti atraktiivseks teeb inimene kes on millegi suhtest väga kirglik ja püüdlik, olgu selleks tema töö või mõni hobi”.

Lemmik värv: KOLLANE JA ORANŽ

Minule meeldib RandRilus töötada, sest siin on head inimesed ja palju toredaid ja õpetlikke projekte milles saab kaasa lüüa.

Meie salongi klientuur on värvikas ja inimesed humoorikad, igav ei hakka kunagi :)

Broneeri aeg Janette juurde!

#madebyrandrilujanette

HEDY ÕUNAID

Junior Hairstylist

Noor Juuksur Hedy Õunaid

Saage tuttavaks, tema on Hedy.

Hedy on töötanud juuksurina järjepidavalt ja täiskohaga alates 2021 aasta algusest, kuigi kooli lõpust on möödas juba 3 aastat, siiani on juuksuri töö olnud pigem hobi teise töö kõrvalt. Hetkel on Hedy jaoks juuksuri töös kõik osad pinget pakkuvad, kuna nagu ta ise ütleb:”Kõik on alles õpijärgus ning iga asi ja tegevus on veel väga- väga põnev” Kuigi kui peaks valima siis eriti meelepärased on naiste lühikesed lõikused ja föönisoengud.

Hedy juurde võiks tulla inimesed kes naudivad salongihooldusi juustele või peanahale kuna Hedy on tõeline proff peamassaažis ta naudib seda ise ja inimesed räägivad sellest veel ka järgmisel külastusel. Kindlasti tuleks Hedy puhul veel mainida tema nobedaid näppe kuna igasugused punutised ja punupatsid on tema pärusmaa ja meelistegevus.

Vabal ajal haarab Hedy hea meelega esimese asjana mõne hea raamatu ja loeb selle ühe jutiga läbi ja kui raamatu kõrvalt aega üle jääb siis meeldib talle veel joonistada või vabas õhus liikuda

Hedy:”Kõige tähtsamad omadused inimeses on minu jaoks sõbralikkus, avatus ja ausus”.

Lemmik värv: ORANŽ JA ELEKTRI SININE

Minule meeldib RandRilus töötada kõige enam sellepärast, et siin on mõnus hubane interjöör ja kolleegid, kes on toredad ja abivalmid.

Meie salongi kliendid on samuti sõbralikud nagu minu kolleegidki, samas väga kirju ja erinevate soovidega seltskond.

Broneeri aeg Hedy juurde juba täna!

#madebyrandriluhedy

EVE KALLANDI

Cosmetologist

Kosmeetik Eve Kallandi

Eve has been working as a Cosmetologist for 15 years. She is also a qualified DMK Skin Treatment therapist, which enables her to offer a variety of solutions to the most problematic skin issues. She loves to see happy nad satisfied customers, which is the best recognition.

To book appointments to Eve call or send a text:

(+372) 528 5353

RITA KOTSUR

Cosmetologist

Kosmeetik Rita Kotsur

Rita has been working as a cosmetologist for 15 years. Over the years she has upgraded her skills over many different trainings.

She also has extensive experinece in sugar depilation methods. She very much loves both her job and her clients. 

To book appointments to Rita, call or send a text:

 (+372) 535 443 17

MERLE PEEGEL

Nail Technician

Küünetehnik Merle Peegel

*